0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
Real Betis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Real Sociedad
۰
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۷:۴۵
Rayo Vallecano
۰
۱
Athletic Bilbao
inprogress
۲۰:۰۰
Union Deportiva Almeria
۵
۱
Cadiz
inprogress
۲۰:۰۰
Osasuna
۱
۱
Villarreal CF
Finished
۱۵:۳۰
  Germany DFB Pokal
FC Kaiserslautern
۰
۰
Bayer 04 Leverkusen
inprogress
۲۱:۳۰
  France Coupe de France
Olympique Lyonnais
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Asia AFC Champions League
Al Ain
۵
۱
Yokohama F Marinos
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie A
Juventus FC
۲
۰
SSD Monza 1912
Finished
۱۹:۳۰
AC Milan
-
-
Salernitana
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Africa CAF Champions League
Al Ahly Cairo
۱
۰
Esperance Tunis
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۲
۱
FC Rostov
Finished
۱۷:۰۰
CSKA Moscow
۲
۰
FC Ural Yekaterinburg
Finished
۱۷:۰۰
FK Krasnodar
۱
۰
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۰۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۱
Nizhny Novgorod
Finished
۱۷:۰۰
FK Rubin Kazan
۱
۱
PFK Sochi
Finished
۱۷:۰۰
FK Baltika Kaliningrad
۱
۳
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۱۷:۰۰
FK Fakel Voronezh
۲
۰
FK Akhmat Grozny
Finished
۱۷:۰۰
Gazovik Orenburg
۰
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Winterthur
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Lugano
-
-
Servette Geneve FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC St. Gallen
-
-
FC Zurich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Ittihad Kalba
۰
۰
Baniyas FC
Finished
۱۶:۴۵
  Belgium First Division A - Conference Group
KAA Gent
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Oud-Heverlee Leuven
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
KV Mechelen
-
-
Standard Liege
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
۱
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۰
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۳۰
Pohang Steelers
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۴
۱
Daejeon Citizen
inprogress
۱۱:۰۰
  Japan J League
Kawasaki Frontale
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۰:۳۰
Jubilo Iwata
۳
۲
Shonan Bellmare
Finished
۰۸:۳۰
Albirex Niigata
۱
۲
Avispa Fukuoka
Finished
۱۰:۳۰
Consadole Sapporo
۰
۳
Kashima Antlers
Finished
۰۸:۳۰
  China Super League
Shandong Luneng Taishan FC
۳
۰
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Wuhan Three Towns
۰
۱
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۳۰
  Azerbaijan Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۱
Sabah
Finished
۱۸:۳۰
FK Sumgayit
۱
۰
FK Gabala
Finished
۱۸:۳۰
FK Zira
۱
۰
Sabayil FK
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Cup
Panathinaikos
۰
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۱:۰۰
  Turkey Super Lig
Fatih Karagumruk
۳
۱
Samsunspor
Finished
۱۶:۳۰
Sivasspor
۲
۱
Kayserispor
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 League
Vizela U19
۱
۲
Chaves U19
Finished
۱۹:۳۰
Belenenses U19
۱
۱
Vitoria Setubal U19
Finished
۱۹:۳۰
Braga U19
۱
۳
Academico Viseu U19
Finished
۱۹:۳۰
Merelinense U19
۱
۱
Moreirense U19
Finished
۱۹:۳۰
Beira Mar U19
۲
۰
Estoril U19
Finished
۱۹:۳۰
Juventude Evora U19
۱
۳
Clube Oriental Lisboa U19
Finished
۱۳:۳۰
SC Lusitania U19
۳
۱
Torreense U19
Finished
۱۶:۳۰
Vilaverdense U19
۲
۰
AVS Futebol SAD U19
Finished
۱۷:۳۰
FC Pacos de Ferreira B U19
۲
۰
Valadares Gaia FC U19
Finished
۱۷:۳۰
Academica de Coimbra U19
۳
۱
Alverca U19
Finished
۱۹:۳۰
Gil Vicente U19
۵
۴
FC Paços de Ferreira U19
Finished
۱۹:۳۰
SC Farense U19
۴
۰
Porto U19
Finished
۱۹:۳۰
GD Alcochetense U19
۱
۲
SG Sacavenense U19
Finished
۱۹:۳۰
SU Sintrense U19
۴
۰
Caldas SC U19
Finished
۱۹:۳۰
Gondomar U19
۴
۱
AD Sanjoanense U19
Finished
۱۹:۳۰
AD Fafe U19
۴
۱
SC Vianense U19
Finished
۱۹:۳۰
Maritimo U19
۰
۱
Boavista U19
Finished
۱۹:۳۰
União de Leiria U19
۴
۱
CD Fatima U19
Finished
۱۹:۳۰
Famalicao U19
۲
۳
Vitoria Guimaraes U19
Finished
۱۹:۳۰
Rio Ave U19
۱
۰
Lusitania Lourosa U19
Finished
۱۹:۳۰
SC Espinho U19
۰
۰
Amarante U19
Finished
۱۹:۳۰
Sport Viseu Benfica U19
۸
۱
AD Estacao U19
inprogress
۱۹:۳۰
Louletano U19
۳
۱
Seixal Clube 1925 U19
Finished
۱۹:۳۰
FC Barreirense U19
۱۰
۰
SC Odemirense U19
Finished
۱۹:۳۰
AC Marinhense U19
۰
۰
SC Leira Marrazes U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie - Playoff
Excelsior Rotterdam
۱
۰
ADO Den Haag
inprogress
۲۱:۳۰
FC Emmen
۰
۳
NAC Breda
Finished
۱۸:۰۰
  Portugal Primeira Liga Relegation/Promotion Playoffs
Portimonense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Europe UEFA Champions League Women
FC Barcelona (W)
۲
۰
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie B
Cremonese
-
-
Catanzaro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  England FA Cup
Manchester City
۱
۲
Manchester United
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۱
۳
Djurgardens IF
Finished
۱۹:۰۰
GAIS
۳
۰
BK Hacken
Finished
۱۷:۳۰
  United States USL League Two
Virginia Marauders FC
۰
۳
Northern Virginia FC
Finished
۰۳:۰۰
Tobacco Road
۰
۴
North Carolina FC U23
Finished
۰۲:۳۰
Asheville City SC
۴
۱
Southern Soccer Academy Kings
Finished
۰۳:۰۰
BALLARD FC
۴
۱
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Capo II
۰
۲
Arizona Arsenal SC
Finished
۰۵:۳۰
Almaden FC
۰
۰
San Francisco City
Finished
۰۶:۰۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
۱
۱
Ilves Tampere
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Huila
۰
۱
Orsomarso
Finished
۰۲:۳۰
Real Cartagena
۱
۰
Tigres FC
Finished
۰۴:۴۰
  Argentina Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Central Cordoba De Santiago
Finished
۰۳:۴۵
Tigre
۰
۴
Racing Club
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Lanus
۲
۱
Estudiantes de la Plata
Finished
۰۳:۴۵
Argentinos Juniors
۰
۰
CA River Plate
inprogress
۲۱:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۱
۱
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۲۰:۳۰
Partizan Belgrade
۲
۲
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۹:۳۰
FK Vojvodina Novi Sad
۱
۰
Mladost Lucani
inprogress
۲۰:۳۰
  Denmark Superliga
Hvidovre IF
۰
۰
Lyngby BK
Finished
۱۶:۳۰
Viborg FF
۲
۱
OB Odense
Finished
۱۶:۳۰
Randers FC
۱
۰
Vejle Boldklub
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
۲
۲
IF Vestri
Finished
۱۹:۳۰
IA Akranes
۰
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۲۰:۳۰
Valur Reykjavik
-
-
FH Hafnarfjordur
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
۰
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Falu FK
۰
۱
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
FC Jarfalla
۰
۳
FC Gute
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens AIK FK
۱
۳
Enkopings SK FK
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۰
۳
IK Franke
Finished
۱۵:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۱
۰
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۵:۳۰
  Ukraine Premier League
Polissya Zhytomyr
۲
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۶:۰۰
Zorya Luhansk
۰
۱
Kolos Kovalivka
Finished
۱۶:۰۰
FC Rukh Lviv
۱
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۰
۳
PFK Oleksandria
Finished
۱۶:۰۰
FC Chornomorets Odessa
۰
۲
SC Dnipro-1
Finished
۱۶:۰۰
Metallist 1925 Kharkiv
۱
۲
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Kryvbas Krivyi
۳
۰
FC Minaj
Finished
۱۶:۰۰
  Ecuador Serie A
Imbabura SC
۱
۲
Emelec Guayaquil
Finished
۰۳:۳۰
  Algeria League Women
ASE Alger Center (W)
۱
۰
JF Khroub (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
SWQ Thunder (W)
۴
۳
Logan Lightning (W)
Finished
۰۷:۴۵
Gold Coast Knights (W)
۴
۰
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۰:۳۰
Capalaba (W)
۱
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Cusco FC
۳
۰
Alianza Lima
Finished
۰۲:۳۰
Universidad Cesar Vallejo
۲
۱
Atletico Grau
Finished
۰۵:۰۰
Sport Huancayo
۱
۱
Utc de Cajamarca
Finished
۱۹:۳۰
Universitario de Deportes
-
-
Los Chankas CYC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Garcilaso
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Sporting Cristal Lima
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Armenia Premier League
FC Shirak
۰
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۷:۰۰
FC Noah Artsakh
۳
۱
West Armenia
Finished
۱۷:۰۰
  Estonia Estonian Cup
FC Levadia Tallinn
۴
۲
Paide Linnameeskond
Finished
۱۹:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
۲
۰
Al Qasim SC
Finished
۱۸:۳۰
Naft Al-Wasat
۰
۲
Al-Karkh
inprogress
۲۱:۰۰
Al Kahraba Club
۱
۱
Al Minaa
inprogress
۲۱:۰۰
  Egypt Premier League
El Dakhleya
۳
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide Victory
۲
۱
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۰
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۰
۲
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۰
۵
West Torrens Birkalla
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Serie B
America Mineiro MG
۲
۱
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۴:۰۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Estrella
۲
۴
SV Britannia
Finished
۰۳:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۳
۰
North Carolina (W)
Finished
۰۳:۳۰
Washington Spirit (W)
۳
۲
Seattle Reign FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Bay FC (W)
۰
۲
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
Orlando Pride SC (W)
۲
۱
Portland Thorns (W)
Finished
۰۲:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۱
Monterey Bay
Finished
۰۳:۰۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۱
Oakland Roots SC
Finished
۰۴:۰۰
Charleston Battery
۱
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۳:۰۰
Rhode Island
-
-
Louisville City FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Canada Premier League
York United FC
۲
۱
HFX Wanderers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Sporting Cristal (W)
۱
۰
FC Killas (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Aalesund FK II
۳
۳
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۰
۳
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Ready
۳
۲
Lokomotiv Oslo
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C
Carrarese
-
-
Juventus U23
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Avellino
-
-
Catania Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Padova
-
-
Vicenza
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
ASD Torres
-
-
Benevento
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Primera A Women
Social Atletico Television (W)
۰
۱
San Lorenzo (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Racing Club (W)
۰
۰
Banfield (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۰
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۱۶:۳۰
Huracan (W)
۱
۲
CA Estudiantes Caseros (W)
Finished
۱۷:۳۰
Excursionistas (W)
۰
۲
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Primera B
La Serena
۰
۰
Rangers de Talca
Finished
۱۹:۳۰
Magallanes
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Relegation Round
Bohemians 1905
۰
۱
Pardubice
Finished
۱۹:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۱
۰
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۰
۲
Hapoel Haifa
Finished
۱۹:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۲
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۹:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۴
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia HNL
NK Varazdin
۰
۲
NK Osijek
Finished
۱۸:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
۰
۳
HNK Hajduk Split
inprogress
۲۰:۴۰
  Zanzibar Premier League
New City FC
۰
۱
Kundemba FC
Finished
۱۶:۴۵
Malindi
۲
۱
KVZ SC
Finished
۱۶:۴۵
  Sweden Damallsvenskan
IFK Norrkoping (W)
۱
۰
Linkopings FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brommapojkarna (W)
۱
۳
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۴:۳۰
AIK (W)
۱
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۱۴:۳۰
BK Hacken (W)
۲
۰
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
KS Ruch Chorzow
۲
۰
MKS Cracovia Krakow
Finished
۱۹:۰۰
Rakow Czestochowa
۱
۲
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۰۰
Pogon Szczecin
۱
۰
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۹:۰۰
Radomiak Radom
۱
۳
Widzew Lodz
Finished
۱۹:۰۰
KKS Lech Poznan
۱
۲
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۹:۰۰
MKS Puszcza Niepolomice
۱
۰
Piast Gliwice
Finished
۱۹:۰۰
LKS Lodz
۳
۲
Stal Mielec
Finished
۱۹:۰۰
KP Legia Warszawa
۲
۱
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۹:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Fremad Amager
۰
۱
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۰
۱
Brabrand IF
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۳
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
St Albans Saints
Finished
۰۸:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۱
۲
Hume City
Finished
۰۶:۳۰
Altona Magic
۰
۲
Dandenong City
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong Thunder SC
۲
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۱:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۲
۰
Melbourne Knights
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Primera Division Women
Sporting de Huelva (W)
۲
۱
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante UD (W)
۲
۱
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Fundacion Aifi
۱
۰
Atletico La Cruz
Finished
۰۲:۳۰
Academia Anzoategui
-
-
Deportivo Miranda FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Real Frontera
-
-
Aragua FC
Finished
۲۳:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Rubio nu
۰
۰
Independiente FBC
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
۲
۰
Fernando de la Mora
Finished
۰۰:۳۰
Encarnacion FC
۰
۱
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
3 de Febrero
۰
۳
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Emperor Cup
FC Gifu
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۰۰
Western Springs AFC
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۹:۰۰
East Coast Bays
۲
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
  Australia A-League
Central Coast Mariners
۳
۱
Melbourne Victory
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۲
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۳:۳۰
Cockburn City
۰
۱
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۳
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۵
۴
Joondalup United
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۱
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Hittarps IK
۳
۳
Jonsereds IF
Finished
۱۳:۳۰
Husqvarna FF
۳
۲
Bergdalens IK
Finished
۱۷:۳۰
Ockero IF
۱
۱
Varbergs GIF FK
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL
FC Volgar Astrakhan
۲
۰
PFC Kuban
Finished
۱۳:۳۰
FK Khimki
۲
۱
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۳:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Tyumen
Finished
۰۹:۳۰
Rodina Moscow
۳
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۳:۳۰
Alania Vladikavkaz
۲
۰
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۱۳:۳۰
Kamaz Nab Chelny
۱
۲
FK Sokol Saratov
Finished
۱۳:۳۰
FK Leningradets
۲
۳
Torpedo Moskva
Finished
۱۳:۳۰
Akron Tolyatti
۲
۱
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۳:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
Arsenal Tula
Finished
۱۳:۳۰
  Zambia Super League
Nkwazi
۰
۱
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Power Dynamos
۱
۰
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۲
۰
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۰
۰
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia Virsliga
Tukums 2000
۰
۱
Rigas Futbola Skola
Finished
۱۸:۳۰
FS Metta/Lu
۱
۱
SC Grobinas
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Orlando Pirates FC
۱
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Cape Town Spurs
۲
۰
Kaizer Chiefs
Finished
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
۲
۱
Stellenbosch FC
Finished
۱۶:۳۰
Polokwane City FC
۱
۰
TS Galaxy
Finished
۱۶:۳۰
Amazulu FC
۱
۳
Golden Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Mamelodi Sundowns FC
۰
۱
Cape Town City
Finished
۱۶:۳۰
Moroka Swallows
۱
۲
Royal AM
Finished
۱۶:۳۰
Chippa United
۰
۱
Sekhukhune United
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Byasen Toppfotball
۱
۰
Tiller IL
Finished
۱۶:۳۰
Verdal
۱
۴
Rana FK
Finished
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Cup
FC Atyrau
۰
۰
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۶:۳۰
Zhenys
۲
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
FK Aktobe
۲
۰
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۸:۳۰
Elimai FC
۳
۰
FC Turan
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Ytterhogdals IK
۱
۶
IFK Oestersund 1906
Finished
۱۷:۳۰
Lulea IFK
۳
۱
Kiruna IF
Finished
۱۴:۳۰
Bodens BK
۳
۱
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۵:۳۰
Gottne IF
۵
۲
Froso IF
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Nasaf Qarshi
۱
۱
PFK Dinamo Samarkand
Finished
۱۷:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۱
۱
PFK Qizilqum
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۱
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
Eskilsminne IF
۲
۰
FC Rosengard
Finished
۱۴:۳۰
Onsala BK
۰
۰
Torslanda IK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Cultural Leonesa
۰
۱
Sestao River Club
inprogress
۲۰:۳۰
Gimnastic de Tarragona
۰
۰
Rayo Majadahonda
inprogress
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna
۱
۰
Real Union Club de Irun
inprogress
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۱
SD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
Lugo
۱
۱
CE Sabadell
inprogress
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۲
۰
CD Arenteiro
inprogress
۲۰:۳۰
Celta de Vigo B
۱
۱
FC Barcelona B
inprogress
۲۰:۳۰
Ponferradina
۱
۱
CD Teruel
inprogress
۲۰:۳۰
CF Fuenlabrada
۲
۰
UE Cornella
inprogress
۲۰:۳۰
Osasuna B
۰
۲
Real Sociedad B
inprogress
۲۰:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Leotar Trebinj
۲
۰
Sloboda Mrkonjic Grad
Finished
۱۹:۰۰
FK Modrica
۲
۰
Omarska
Finished
۱۹:۰۰
Rudar Prijedor
۴
۲
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۱۹:۰۰
FK Slavija Sarajevo
۴
۱
Sutjeska Foca
Finished
۱۹:۰۰
Velez Nevesinje
۴
۰
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۱۹:۰۰
FK Drina Zvornik
۲
۰
FK Laktasi
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CA San Telmo
۲
۰
Colon de Santa Fe
Finished
۱۹:۱۵
Tristan Suarez
۰
۰
San Martin de San Juan
inprogress
۲۰:۰۰
Agropecuario
۰
۰
CA Defensores Unidos
inprogress
۲۱:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
Groene Ster
۳
۴
VV Gemert
Finished
۱۹:۳۰
GVV Unitas
۱
۳
SV Oss 20
Finished
۱۹:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۰
۱
SteDoCo
Finished
۱۹:۳۰
Harkemase Boys
۳
۰
VVSB
Finished
۱۷:۰۰
AWC
۱
۴
SV Meerssen 1918
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands Premier League
NSI Runavík
۲
۲
B36 Torshavn
Finished
۱۹:۳۰
HB Torshavn
۱
۰
IF Fuglafjordur
Finished
۱۹:۳۰
Víkingur Gota
۰
۰
07 Vestur Sorvagur
inprogress
۲۱:۳۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۰
Everton Vina del Mar
inprogress
۲۰:۰۰
Union La Calera
۱
۲
Coquimbo Unido
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Iquique
-
-
Colo Colo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Barra FC SC U20
۰
۰
Nacao Esportes U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Club Oriental
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Juventud Piedras
۲
۱
La Luz
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Ullensaker Kisa IL
۰
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Grorud
۸
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Strindheim IL
۳
۱
Alta IF
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Division One
Al Sinaah
۱
۰
Al-Gharafa
Finished
۱۶:۱۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
RB Bragantino (W)
۱
۳
Corinthians Paulista (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Haugesund II
۲
۱
Floro SK
Finished
۱۴:۳۰
Stord Sunnhordland FK
۲
۳
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
Bjarg
۷
۰
Aasane Fotball II
Finished
۱۵:۳۰
IL Sandviken
۴
۱
Froya Idrett
Finished
۱۵:۳۰
Foerde
۰
۴
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Ehime FC
۰
۰
Tochigi SC
Finished
۰۸:۲۵
Fujieda MYFC
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Yokohama FC
Finished
۱۰:۳۰
V-Varen Nagasaki
۱
۰
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark 3rd Division
Vejgaard
۱
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۴:۳۰
VSK Arhus
۰
۱
Ishoj
Finished
۱۵:۰۰
Næsby BK
۵
۱
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose
۳
۲
IF Lyseng
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Trinidad
۰
۰
Independiente de Villa Obrera
Finished
۰۴:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Alajuelense (W)
۱
۰
Saprissa (W)
Finished
۰۵:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Stop Out Sports Club
۰
۲
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۰۰
Waterside Karori
۲
۱
Petone
Finished
۰۶:۰۰
Wellington Olympic
۴
۲
North Wellington AFC
Finished
۰۷:۱۵
Island Bay United
۱
۳
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۴:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Cooma Tigers U23
۲
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۶:۳۰
Canberra Olympic U23
۱
۲
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
South Adelaide Reserves
۰
۶
Adelaide City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۳
۳
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۴
۲
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Campbelltown Reserves
۳
۲
Adelaide United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Metro Stars Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۰
۴
Devonport City
Finished
۰۸:۰۰
South Hobart
۳
۳
Kingborough Lions
Finished
۰۷:۳۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Launceston United
Finished
۱۰:۱۵
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۰
Ipatinga
Finished
۰۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Portuguesa RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Anapolis FC
-
-
Ipora EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
Treze FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Itabuna BA
-
-
Nova Iguacu FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CS Esportiva AL
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Princesa Solimoes
-
-
Porto Velho EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Green Gully U23
۲
۳
Hume City U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۱
۴
St Albans Saints U23
Finished
۰۵:۳۰
South Melbourne U23
۱
۱
Moreland City U23
Finished
۰۷:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۰۰
Altona Magic U23
۰
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۹:۳۰
Port Melbourne U23
۳
۰
Melbourne Knights U23
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
FK Eik Tonsberg
۲
۲
Brattvag
Finished
۱۴:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
Kvik Halden FK
Finished
۱۷:۳۰
Jerv
۲
۱
Flekkeroy IL
Finished
۱۹:۳۰
Notodden FK
۲
۲
Oern-Horten
Finished
۱۷:۳۰
  China League 2
Taian Tiankuang
۰
۰
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۰:۳۰
Shenzhen Juniors FC
۳
۳
Hunan Xiangtao
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۶
۱
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۲
۱
Dalian Kuncheng
Finished
۱۲:۳۰
Nantong Haimen Codion
۱
۱
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۵:۰۰
  Czech Republic 3. Liga
Jablonec B
۲
۳
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
Loko Vltavin
۱
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۱:۴۵
FC Kolin
۳
۳
FK Chlumec
Finished
۱۲:۰۰
Trinec
۲
۱
SC Znojmo
Finished
۱۱:۴۵
Ceske Budejovice B
۱
۳
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۰۰
FK Robstav
۱
۱
1. FC Karlovy Vary
Finished
۱۶:۰۰
FK Banik Most - Sous
۱
۲
FK Prepere
Finished
۱۶:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۵
۱
FK Apos Blansko
Finished
۱۸:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
TJ Tatran Bohunice
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Zivanice
۱
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۸:۳۰
FC Slovan Rosice
۱
۲
FC Zlinsko
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Holland Park Hawks
۳
۱
Magic United TFA
Finished
۱۲:۳۰
Souths United
۳
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Bayside United
۰
۰
Taringa Rovers
Cancelled
۱۰:۳۰
  Germany Landespokal
FC Viktoria 1889 Berlin
۳
۰
TUS Makkabi
Finished
۱۳:۱۵
Türk Gucu Friedberg
۲
۳
Kickers Offenbach
Finished
۱۸:۱۵
SG Sonnenhof Grossaspach
۱
۴
VfR Aalen
Finished
۱۷:۱۵
Teutonia Ottensen
۴
۰
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۱۳:۱۵
SV Hemelingen
۰
۳
Bremer SV
Finished
۱۳:۱۵
ZFC Meuselwitz
۰
۴
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۳:۱۵
1. FC Mühlhausen 1927
۰
۸
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۳:۱۵
Hallescher FC
۱
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
Finished
۱۳:۱۵
TSV Schott Mainz
۴
۱
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۳:۱۵
TSV Alemannia Aachen
۴
۲
Bonner SC
Finished
۱۵:۱۵
FC 1908 Villingen
۱
۰
SC Lahr
Finished
۱۵:۱۵
Greifswalder FC
۵
۰
TSG Neustrelitz
Finished
۱۵:۱۵
FC Energie Cottbus
۳
۱
SV Babelsberg 03
Finished
۱۷:۱۵
1.FC Dynamo Dresden
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۷:۱۵
FC Wurzburger Kickers
۱
۲
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۱۵
TUS Koblenz
۲
۰
SG Schneifel
Finished
۱۵:۱۵
SC Rot-Weiss Essen
۳
۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۷:۱۵
Arminia Bielefeld
۳
۱
SC Verl 1924
Finished
۱۸:۱۵
  Latvia 1. Liga
Marupe
۲
۱
AFA Olaine
Finished
۱۳:۳۰
FK Rezekne/Bjss
۰
۴
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
JDFS Alberts
۱
۰
Leevon PPK
Finished
۱۷:۳۰
  Kenya Super League
Gusii FC
۲
۲
Mara Sugar FC
Finished
۱۳:۳۰
Naivas FC
۳
۱
Kajiado
Finished
۱۲:۳۰
Dimba Patriots FC
۰
۰
Darajani Gogo
Finished
۱۳:۳۰
Kisumu All Stars
۳
۰
Mombasa Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Hellenic Athletic Club
۰
۱
Mindil Aces
Finished
۱۰:۰۰
University Azzurri FC
۲
۱
Garuda FC
Finished
۱۴:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Nasr SC U21
۱
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۷:۴۵
Al Jazira U21
۵
۲
Hatta Dubai U21
Finished
۱۷:۴۵
Khor Fakkan U21
۲
۴
Al Wahda Abu Dhabi U21
Finished
۱۷:۴۵
Al Sharjah SC U21
۱
۰
Ajman Club U21
Finished
۱۷:۴۵
  Algeria Youth League
Paradou AC U21
۲
۱
US Souf U21
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
Pepo Lappeenranta
۱
۲
PPJ Helsinki
Finished
۱۷:۳۰
FC Futura
۱
۶
Lahden Reipas
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Regionalliga East
Wiener Viktoria
۳
۲
SR Donaufeld
Finished
۱۷:۳۰
SV Leobendorf
۰
۵
Oberwart
Finished
۱۹:۰۰
FC Mauerwerk
۱
۱
TWL Elektra
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien II
۲
۰
Favoritner AC
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
Munsingen
۱
۱
Muttenz
Finished
۱۷:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
GVVV Veenendaal
۲
۲
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۱
۰
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۰۰
ADO '20
۱
۱
Quick Boys
Finished
۱۷:۰۰
De Treffers
۱
۳
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
Amsterdam FC
۴
۰
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
Koninklijke HFC
۰
۲
Almere City Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Rijnsburgse Boys
۲
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۷:۰۰
Scheveningen
۰
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۲
۰
ACV Assen
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
۱
۳
Betim U20
Finished
۱۶:۳۰
Cruzeiro U20
۱
۰
Athletic Club MG U20
inprogress
۲۱:۳۰
America MG U20
۱
۰
Santarritense U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Tanzania Premier League
Azam FC
۵
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۰
۲
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۰
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۳
۲
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۳
۰
Tabora United (Kitayosce)
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۲
۲
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
۱
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۲
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Eskilstuna United (W)
۱
۱
Alingsas FC United (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bollstanas SK (W)
۴
۵
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sundsvall (W)
۱
۱
Jitex Molndal (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandnes Ulf 2
۴
۰
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
IL Brodd
۲
۰
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
Start 2
۰
۲
Pors Grenland
Finished
۱۵:۳۰
Staal Jørpeland
۱
۴
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۰
۰
Chegutu Pirates FC
Finished
۱۶:۳۰
ZPC Kariba FC
۱
۰
Yadah FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
FC 1906 Erlensee
۰
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Alzenau
۴
۱
TUS Dietkirchen
Finished
۱۶:۳۰
FSV Fernwald
۲
۲
SV Steinbach 1920
Finished
۱۶:۳۰
SC Waldgirmes
۰
۲
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
VfB Marburg
۱
۱
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۵:۳۰
Hunfelder SV
۱
۴
Adler Weidenhausen
Finished
۱۶:۳۰
Hanauer SC 1960
۱
۱
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۸:۳۰
  Malaysia Super League
Sabah
۲
۱
Kuching City FC
Finished
۱۵:۴۵
Polis Di-Raja Malaysia (PDRM)
۱
۱
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
Kuala Lumpur City FC
۱
۵
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam V-League
Ho Chi Minh
۴
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۵:۴۵
BHTS Quang Nam
۰
۳
Ha Noi
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Pribram
۲
۰
Vyskov
Finished
۱۸:۳۰
SK Lisen
۱
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۲
۱
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۸:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۰
۲
Prostejov
Finished
۱۸:۳۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۰
۲
FK MAS Taborsko
Finished
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
۲
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۶
۰
Sparta Prague B
Finished
۱۸:۳۰
SFC Opava
۴
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Wisla Pulawy
۰
۳
Pogon Siedlce
Finished
۱۵:۳۰
KS Hutnik Krakow
۱
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۵:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۲
۱
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۵:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۳
۱
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۵:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۳
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۵:۳۰
Polonia Bytom
۳
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۵:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۳
Radunia Stezyca
Finished
۱۵:۳۰
LKS Lodz II
۰
۳
GKS Jastrzebie
Finished
۱۵:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۵:۳۰
  Norway Eliteserien
Fredrikstad FK
۰
۰
Tromso IL
Finished
۱۹:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
Sokol Sieniawa
۱
۴
Avia Swidnik
Finished
۱۸:۳۰
Wislanie Jaskowice
۱
۰
Orleta Radzyn Podlaski
Finished
۱۴:۳۰
Star Starachowice
۳
۲
Unia Tarnow
Finished
۱۸:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۲
۵
Ks Wiazownica
Finished
۱۸:۳۰
Swidniczanka Swidnik
۰
۰
NKP Podhale
Finished
۱۴:۳۰
Garbarnia
۰
۱
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۶:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۱
۲
Wisloka Debica
Finished
۱۸:۳۰
  Montenegro First League
FK Mornar Bar
۰
۰
FK Jezero Plav
inprogress
۲۰:۳۰
FK Decic Tuzi
۲
۰
FK Arsenal Tivat
inprogress
۲۰:۳۰
OFK Petrovac
۰
۱
FK Buducnost Podgorica
inprogress
۲۰:۳۰
Mladost DG
۱
۲
FK Jedinstvo Bijelo Polje
inprogress
۲۰:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۰
FK Sutjeska Niksic
inprogress
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Gamle Oslo
۲
۱
Assiden
Finished
۱۴:۳۰
Nordstrand
۲
۲
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۵:۳۰
Askollen
۳
۰
Flint
Finished
۱۶:۳۰
Oppsal
۴
۰
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Sport Recife U20
۰
۰
Ipojuca U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ibis PE U20
۰
۰
Santa Cruz PE U20
Finished
۱۶:۳۰
Santa Fe PE U20
۰
۰
Sete de Setembro U20
inprogress
۲۱:۳۰
Central SC PE U20
-
-
Belo Jardim U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Comercial SP U20
۱
۰
Sertaozinho U20
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Osasco U20
۰
۰
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
۰
۱
Corinthians U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ibrachina U20
۰
۰
Palmeiras U20
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano FC U20
۰
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۰
۱
Athlone Town (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Shelbourne (W)
۵
۱
Cork City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Peamount Utd (W)
۲
۲
DLR Waves (W)
Finished
۱۹:۳۰
Wexford Youths (W)
۰
۰
Treaty United FC (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Shamrock Rovers (W)
-
-
Galway (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  Brazil Paulista Serie B
Tanabi SP U23
۰
۰
Fernandopolis SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Aracatuba U23
۱
۰
Tupa U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۰
Barcelona EC SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Paulista U23
۰
۰
Sao Carlos FC U23
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao FC Mogi Das Cruzes SP U23
۱
۱
Mauaense SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
  Moldova Cup
CS Petrocub
۰
۱
FC Zimbru Chisinau
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Castellon
۰
۰
Sanluqueno
inprogress
۲۰:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۲
۱
Linares Deportivo
inprogress
۲۰:۳۰
Merida
۲
۲
Ceuta
inprogress
۲۰:۳۰
Atletico Madrid B
۳
۱
Real Murcia
inprogress
۲۰:۳۰
Antequera CF
۲
۰
U.D. Melilla
inprogress
۲۰:۳۰
Recreativo de Huelva
۰
۰
UD Ibiza Eivissa
inprogress
۲۰:۳۰
Real Madrid B
۱
۱
Malaga CF
inprogress
۲۰:۳۰
CD Alcoyano
۱
۰
CF Intercity
inprogress
۲۰:۳۰
Cordoba
۱
۰
Algeciras CF
inprogress
۲۰:۳۰
CD Atletico Baleares
۲
۰
Granada B
inprogress
۲۰:۳۰
  Chile Primera Division Women
Universidad de Concepcion (W)
۰
۴
Universidad de Chile (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Everton Vina del Mar (W)
۰
۲
Santiago Morning (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan League
Al-Faisaly Amman
۵
۰
Shabab AL Ordun
inprogress
۲۰:۳۰
Sahab SC
۱
۱
Al Hussein
inprogress
۲۰:۳۰
Moghayer Al Sarhan
۱
۰
Al Salt
inprogress
۲۰:۳۰
AL Ahli
۱
۱
Ma'an
inprogress
۲۰:۳۰
  Algeria Ligue 1
USM Alger
۲
۱
ASO Chlef
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۲
۰
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۰۰
Rampla Juniors
۰
۰
Liverpool FC Montevideo
Cancelled
۲۱:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Uljanik
۱
۰
Rovinj
Finished
۱۹:۰۰
RNK Split
۱
۸
Zagora Unesic
Finished
۱۹:۰۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۴
۲
SV Kapfenberg
Finished
۱۹:۰۰
FC Liefering
۴
۳
SV Lafnitz
Finished
۱۹:۰۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۲
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۰۰
SV Horn
۱
۳
SKN St. Polten
Finished
۱۹:۰۰
SC Bregenz
۱
۰
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۱۹:۰۰
DSV Leoben
۲
۱
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۴
۱
SKU Amstetten
Finished
۱۹:۰۰
SV Ried
۱
۰
FC Dornbirn
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division
SD Torina
۱
۱
SDA Albericia
Finished
۱۹:۰۰
CD Cortes
۱
۰
Club Deportivo Huarte
inprogress
۱۹:۰۰
CF Ardoi
۱
۱
Pena Sport
Finished
۱۹:۳۰
CD Laredo
۱
۱
Vimenor CF
Finished
۱۹:۳۰
Union Sur Yaiza
۰
۱
Las Palmas B
inprogress
۱۹:۳۰
Ebro
۲
۰
CF Epila
Finished
۱۹:۳۰
Leganes B
۴
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Cazalegas
۱
۱
Quintanar Rey
inprogress
۲۰:۳۰
SD Beasain
۰
۰
SD Deusto
inprogress
۲۱:۰۰
  Belgium Super League Women
Anderlecht (W)
۴
۲
Genk (W)
Finished
۱۵:۰۰
Standard Liege (W)
۵
۱
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۰۰
OH Leuven (W)
۷
۰
AA Gent (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
۰
۰
Stade Tunisien
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Stenungsunds IF
۱
۳
Vanersborgs FK
Finished
۱۴:۳۰
Skovde IFK
۳
۱
IFK Kumla
Finished
۱۵:۳۰
BK Forward
۱
۳
IK Kongahalla
Finished
۱۵:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
JFA Academy (W)
۲
۲
FC Imabari (W)
Finished
۰۵:۳۰
Veertien Mie (W)
۱
۱
Diosa Izumo (W)
Finished
۰۷:۳۰
SEISA OSA Rheia FC (W)
۲
۱
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Fukuoka Anclas (W)
۲
۰
Tsukuba FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Inglewood United U20
۰
۱
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۲
۵
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۳
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۱
۶
Olympic Kingsway U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۲
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
  Japan WE League Women
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۰
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۲
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds (W)
۳
۳
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Mynavi Sendai Ladies (W)
۱
۳
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
AC Nagano Parceiro (W)
۲
۳
Nojima Stella KS (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۰
۱
Weston Workers
Finished
۰۸:۰۰
Cooks Hill United
۲
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۰:۰۰
Valentine Phoenix
۲
۰
New Lambton
Finished
۱۱:۰۰
Edgeworth Eagles
۴
۰
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL ACT Women
Canberra Croatia (W)
۳
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Riverside Olympic Reserves
۳
۰
Launceston City Reserves
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۱
۰
Langwarrin U23
Finished
۰۵:۴۵
Brunswick City U23
۱
۳
North Geelong U23
Finished
۰۶:۰۰
Melbourne City U23
۹
۰
Kingston City U23
Finished
۰۶:۱۵
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۲
Los Angeles II
Finished
۰۴:۳۰
Chicago Fire FC II
۲
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۲:۳۰
North Texas SC
۲
۱
Real Monarchs SLC
Finished
۰۴:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۵
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۳۰
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
Brisbane Olympic U23
Finished
۱۰:۴۵
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۰
۰
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
  United States United Women's Soccer
New England Mutiny(W)
۴
۱
Sporting Connecticut (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A3 Women
Vitoria BA (W)
۲
۰
Uniao RN (W)
Finished
۰۱:۳۰
Acao (W)
۰
۰
Vila Nova GO (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
Nacional-Humaita (W)
۰
۴
Club Guarani (W)
Finished
۰۰:۴۵
Tacuary Asuncion (W)
۰
۷
Olimpia Asuncion (W)
Finished
۰۳:۰۰
  United States USL Women
Virginia Marauders (W)
۳
۱
Northern Virginia (W)
Finished
۰۰:۳۰
AFC Ann Arbor (W)
۳
۱
Cleveland Force SC (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tennessee SC (W)
۱۵
۰
Athens United (W)
Finished
۰۴:۰۰
Capital FC Atletica (W)
۱
۴
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Tercera Division
Santiago City
۲
۱
Comunal Cabrero
Finished
۰۰:۳۰
CD Quillon
۳
۴
CD Imperial Unido
Finished
۱۹:۳۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۲
۰
KoPSe U20
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL South Australia
Para Hills Knights
۲
۰
Modbury Jets
Finished
۰۹:۰۰
North Eastern Metro Stars
۲
۱
White City Beograd
inprogress
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۰
۲
Adelaide Comets
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown City
۲
۴
Adelaide United U21
Finished
۰۹:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Fulham United Reserves
۳
۴
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۳
۳
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۳
۲
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Vipers Reserves
۰
۳
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Sturt Lions Reserves
۳
۲
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Playford City Patriots Reserves
۴
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia NPL Victoria Women
Heidelberg United (W)
۱
۰
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Essendon Royals (W)
۲
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United (W)
۲
۱
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۹:۰۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۴
۱
Brunswick Juventus FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۲
۲
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Glostrup FK
۷
۳
Goerslev IF
Finished
۱۳:۳۰
Odder IGF
۲
۰
B 1909
Finished
۱۴:۳۰
Karlslunde IF
۰
۲
Bronshoj BK
Finished
۱۴:۳۰
Kjellerup IF
۱
۱
Marienlyst
Finished
۱۵:۰۰
Frederikssund IK
۲
۳
Allerod FK
Finished
۱۴:۳۰
Norresundby BK
۴
۱
Odense SK
Finished
۱۵:۰۰
Viby IF
-
-
Aarhus Fremad II
Finished
۱۵:۰۰
Skjold
۱
۳
Taarnby FF
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۰:۰۰
Hills United FC
۲
۱
Sydney Olympic FC
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۱
۱
Manly United FC
Finished
۱۲:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۱
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Relegation Group
Metalist Kharkiv
۱
۱
Chernihiv
Finished
۱۳:۳۰
Podillia Khmelnytskyi
۲
۰
FC Hirnyk Sport Koms
Finished
۱۳:۳۰
Bukovyna Chernivtsi
۲
۰
FC Metalurg Zaporizhya
Finished
۱۳:۳۰
Khust FC
۱
۷
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۳:۳۰
FC Nyva Ternopil
۱
۱
Kremin
Finished
۱۳:۳۰
  Bangladesh Premier League
Brothers Union
۲
۳
Sheikh Russell KC
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Jamal
۱
۳
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Chittagong Abahani
۲
۳
Abahani Limited
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۴
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
Geylang United FC
۷
۱
Young Lions
Finished
۱۳:۳۰
  Philippines PFL
Stallion FC
۲
۱
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۱۵
Davao Aguilas
۵
۰
Don Bosco Garelli
Finished
۱۶:۰۰
Loyola FC
۵
۱
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۲
۱
United City FC
Finished
۱۳:۰۰
  Myanmar MNL League Cup
Yangon United
۳
۱
Yadanarbon
Finished
۱۳:۰۰
  Sweden Division 1 Norra
Sollentuna Utd FF
۲
۲
Friska Viljor
Finished
۱۳:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۱
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
United IK Nordic
۳
۰
IF Karlstad
Finished
۱۷:۳۰
Umea FC
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۶:۳۰
  Poland IV Liga
Termalica BB Nieciecza II
۱
۲
Wisla Krakow B
Finished
۱۲:۳۰
GKS Piast Gliwice II
۱
۱
Rozwoj Katowice
Finished
۱۲:۳۰
GKS Nowiny
۲
۲
KS Moravia Morawica
Finished
۱۲:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
۳
۳
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۰۰
Gedania Gdansk II
۲
۳
Gryf Wejherowo
Finished
۱۸:۰۰
MKS Piaseczno
۱
۱
Wilga Garwolin
Finished
۱۲:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۲
۱
MKS Huragan Pobiedziska
Finished
۱۴:۳۰
MKS Olimpia Olsztynek
۲
۵
Granica Ketrzyn
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Balcatta
۱
۰
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۰
۱
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۰
۳
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۴
۳
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۰
۱
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Daegu FC Reserves
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۰:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۲
۱
Gangneung City
Finished
۰۹:۳۰
Chuncheon FC
۲
۳
Changwon City
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۲
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۱
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۳
۴
Guangzhou FC
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۰:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۳
۱
Nanjing Fengfan
Finished
۱۵:۰۰
  Australia NPL Queensland
Queensland Lions SC
۳
۱
Peninsula Power
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۳
۵
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۴۵
Moreton City Excelsior FC
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۲
۲
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۰:۰۰
Macarthur Rams
۰
۱
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۲
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۰
۶
South Coast Flame FC
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions FC
۱
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۵
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۱
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۲
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۲
۲
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۴
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC
۱
۱
Nepean FC
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League
SWQ Thunder
۴
۴
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۰۰
Southside Eagles
۲
۳
Logan Lightning
Finished
۱۱:۳۰
Caboolture
۳
۲
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۵
۲
Capalaba
Finished
۱۲:۳۰
Broadbeach United
۳
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۲:۴۵
  Australia NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۳
Sydney University FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Lithuania I Lyga
FK Riteriai
۲
۲
Minija Kretinga
Finished
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai II
۱
۱
FK Ekranas
Finished
۱۴:۳۰
FK Atmosfera
۱
۱
BFA Vilnius
Finished
۱۵:۳۰
  Scotland Scottish FA Cup
Celtic FC
۱
۰
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
۳
۲
FC Kosova
Finished
۱۷:۳۰
YF Juventus Zurich
۵
۱
Uzwil
Finished
۱۷:۳۰
AC Taverne
۲
۰
FC Freienbach
Finished
۱۷:۳۰
FC Mendrisio-Stabio
۵
۴
Hongg
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Landesliga
TuS Harsefeld von 1903 e.V.
۴
۰
FC Worpswede
Finished
۱۷:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۱
۱
Morupule Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۰
۲
Kolbotn (W)
Finished
۱۶:۳۰
SK Brann (W)
۰
۱
Stabaek IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
۴
۱
Asane Fotball (W)
Finished
۱۷:۰۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۲
۱
Roa (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Youth League
Tishreen U23
۰
۰
Al-Wahba U23
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland U20 League
Derry City U20
۵
۳
Bray Wanderers U20
Finished
۱۶:۳۰
Dundalk U20
۶
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Ethiopia Nigd Bank (W)
۰
۰
Hawassa City FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Hambericho Durame (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
Klaksvik II
۰
۲
TB Tvoroyri
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Black Bulls Maputo
۱
۰
Brera Tchumene FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۳
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia II
۱
۱
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۶:۳۰
TP 47 Tornio
۳
۷
GBK Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 1. Deild
Afturelding Mosfellsbaer
۱
۱
UMF Grindavik
Finished
۱۶:۳۰
IF Grotta
۴
۳
Leiknir Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
IR Reykjavik
۱
۱
Dalvik/Reynir
Finished
۱۸:۳۰
Thor Akureyri
۱
۱
Keflavik
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۷
۲
PK Keski-Uusimaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
-
-
Pk-35 Helsinki (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Sibenik
۱
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۶:۲۰
NK Dugopolje
۰
۰
Orijent 1919
Finished
۱۹:۰۰
NK Jarun Zagreb
۱
۱
NK Croatia Zmijavci
Finished
۱۹:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CS Afumati
۳
۱
Acs Gloria Popesti Leordeni
Finished
۱۸:۰۰
SCM Zalau
۱
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۸:۰۰
ACS Gloria Bistrita
۱
۱
Sighetu Marmatiei
Finished
۱۸:۰۰
Bihor Oradea
۰
۰
ACSO Filiasi
Finished
۱۸:۰۰
ACS Cozia Calimanesti
۰
۲
Unirea Bascov
Finished
۱۵:۳۰
Acs Bucovina Radauti
۱
۱
CSM Focsani
Finished
۱۸:۰۰
AFC Metalul Buzau
۳
۱
ACS FC Bacau
Finished
۱۸:۰۰
CS Dinamo Bucuresti
۱
۰
FC Dunarea Calarasi
Finished
۱۸:۰۰
CSM Ramnicu Valcea
-
-
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۸:۰۰
Ghiroda SI Giarmata VII
-
-
SSU Politehnica Timisoara
Finished
۱۸:۰۰
ACS Muscelul Câmpulung
۲
۱
Vedita Colonesti
Finished
۱۸:۰۰
ACS KSE Targu Secuiesc
۲
۲
AS Viitorul Curita
Finished
۱۸:۳۰
FC Voluntari II
۳
۳
CSA Axiopolis
Finished
۱۸:۳۰
ACS SR Municipal Brasov
-
-
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe II
Finished
۱۸:۳۰
CS Paulesti
۲
۴
CSO Plopeni
Finished
۱۸:۳۰
Dacia Unirea Braila
۳
۲
Vointa Limpezis
Finished
۱۸:۳۰
CSM Flacara Moreni
۲
۱
ACS Muscelul Câmpulung
Finished
۱۸:۳۰
ACS Flacara Horezu
۲
۳
Petrolul Potcoava
Finished
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Rekord Bielsko-Biala
۴
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۷:۳۰
Karkonosze Jelenia Gora
۰
۳
Gwarek Tarnowskie Gory
Finished
۱۸:۳۰
Unia Turza Slaska
۱
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Universitario De Vinto
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group B
ES Rogba Tataouine
۱
۲
EM Mahdia
Finished
۱۸:۰۰
Club Olympique de Medenine
۱
۱
AS Gabes
Finished
۱۸:۰۰
SC Moknine
۱
۰
ES Jerba Midoun
Finished
۱۸:۰۰
  Chile Segunda Division
Melipilla
۵
۰
Lautaro de Buin
inprogress
۲۰:۰۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۴
۲
Karonga United
Finished
۱۶:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
CA Universitario Salto
۰
۰
Atletico Arsenal
inprogress
۲۱:۳۰
Lavalleja de Rocha
۰
۱
Lavalleja Capital
inprogress
۲۱:۳۰
Rio Negro de San Jose
۰
۰
Central de Durazno
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
FC Goncalense
۰
۰
Resende FC
inprogress
۲۱:۳۰
America RJ
۰
۰
Marica RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Artsul Futebol Clube
۰
۱
CEAC Araruama RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Duque de Caxias
۰
۰
Serrano RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
Locarno
۰
۰
SC Goldau
inprogress
۲۱:۳۰
Martigny-Sports
۰
۱
Stade Payerne
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Goiano U20
Goias EC U20
۰
۰
Aparecida EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Goianiense U20
۰
۰
Guanabara City GO U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Asec Mimosas
۰
۰
SOL FC Abobo
inprogress
۲۱:۱۵
Club Omnisports Korhogo
۱
۰
Societe Omnisport De L'armée
Finished
۱۹:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۱
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۲۱:۰۰
Hebar 1918 Pazardzhik
۰
۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
inprogress
۲۱:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۲۱:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Lazio U19
۱
۱
AC Milan U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Slovakia Super Liga
MFK Zemplin Michalovce
۲
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۸:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie D
ASD Trapani Calcio
۰
۱
US Gavorrano
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia 2. NL
Krizevci
۳
۳
NK Hrvace
Finished
۱۹:۰۰
Jadran Porec
۰
۲
Opatija
Finished
۱۹:۰۰
NK Mladost Zdralovi
۳
۰
NK Grobnican
Finished
۱۹:۰۰
NK Trnje
۲
۱
NK KRK
Finished
۱۹:۰۰
  Nigeria NPFL
Rivers United
-
-
Sporting Lagos FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga West
SV Austria Salzburg
۲
۲
SC Imst
Finished
۱۸:۳۰
VfB Hohenems
۳
۱
FC Wolfurt
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Macara (W)
۲
۰
EL Nacional (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga IV
CS Progresul Bucuresti 2005
۴
۱
Stiinta Bucuresti
Finished
۱۸:۳۰
Millenium Giarmata
۲
۵
Universitatea De Vest Timisoara
Finished
۱۸:۳۰
  Hungary NB II
Kozarmisleny SE
۰
۲
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Landesliga
WSPG Wels II
۰
۳
Union Weisskirchen
Finished
۱۸:۳۰
SC Pinkafeld
۲
۴
SC ESV Parndorf 1919
Finished
۱۹:۳۰
Sportunion Mauer
۲
۱
FC 1980 Wien
Finished
۱۵:۳۰
SV Dellach/Gail
۳
۱
SV Matrei
Finished
۱۵:۳۰
UFV Thalgau
۱
۳
Sc Golling
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
HK Kopavogur (W)
۶
۱
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
Lugano II
۱
۲
FC Luzern II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bavois
۱
۱
FC Bulle
Finished
۱۷:۳۰
SC Cham
۱
۱
FC Paradiso
Finished
۱۷:۳۰
Servette II
۳
۲
Young Boys II
Finished
۱۷:۳۰
Etoile Carouge FC
۵
۱
St. Gallen II
Finished
۱۷:۳۰
  Czech Republic 1st Division Women
SK Slavia Prague (W)
۲
۰
FC Slovacko (W)
Finished
۱۵:۳۰
SK DFO Pardubice (W)
۲
۱
Lokomotiva Brno Horni Herspice (W)
Finished
۱۴:۴۵
  Australia NPL New South Wales U20
APIA Leichhardt Tigers U20
۴
۰
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۰۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Nepean FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Inter Lions U20
۱
۴
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sydney Olympic U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Dulwich Hill U20
۲
۳
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۵
۱
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۲
۰
Manly United FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۲:۰۰
Rydalmere Lions U20
۲
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Broadbeach United U23
۵
۳
Mitchelton U23
Finished
۱۰:۳۰
SWQ Thunder U23
۴
۷
Brisbane Strikers U23
Finished
۱۲:۰۰
Southside Eagles U23
۴
۳
Logan Lightning U23
Finished
۰۹:۱۵
Caboolture FC U23
۲
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Eastern Suburbs U23
۵
۳
Capalaba U23
Finished
۱۰:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۰
۲
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۹:۳۰
Charlestown Azzurri (W)
۰
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Valentine Phoenix Reserves
۱
۳
New Lambton Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Maitland FC Reserves
۴
۰
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
۱
۳
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Cooks Hill United FC Reserve
۰
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Beaumaris
۰
۲
Box Hill United
Finished
۰۸:۳۰
North Sunshine Eagles
۴
۴
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Melbourne City 2
۱
۱
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick City
۰
۲
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۲
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۳
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۱
۱
O'Connor Knights SC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Subiaco Reserves
۲
۱
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۳
۳
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۴
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۳
۶
Joondalup United Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Gunma White Star (W)
۱
۳
Ehime FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Centenary Stormers
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۴
۲
North Pine
Finished
۱۱:۳۰
Newmarket
۳
۲
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۰
۰
Western Spirit
inprogress
۱۱:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Glenorchy Knights (W)
۲
۴
Launceston United (W)
Finished
۰۵:۴۵
  Mexico Liga MX Femenil
Club America (W)
۱
۰
Monterrey (W)
Finished
۰۵:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Christchurch United
۴
۰
Nelson Suburbs FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Twenty 11
۰
۷
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Canterbury United
۱
۱
Nomads United
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۲
۳
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۱۵
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۰
Tauro F.C.
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Excursionistas
۱
۱
Ferrocarril Midland
Finished
۰۳:۴۰
  United States National Premier Soccer League
Charlottetowne Hops FC
۴
۰
Greenville United
Finished
۰۲:۳۰
  Croatia U19 League
NK Dinamo Zagreb U19
۱
۳
NK Osijek U19
Finished
۱۵:۳۰
HNK Gorica U19
۲
۰
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۶:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۰
Slaven Belupo U19
Finished
۱۸:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۲
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taichung Blue Whale (W)
۳
۰
Hualian (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
New Taipei Hang Yuen (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۰
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۵:۱۵
Glenorchy Knights U21
۳
۰
Launceston United U21
Finished
۰۸:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Dangjin Citizen FC
۳
۲
Jinju Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Geoje Citizen FC
۳
۰
Chungju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Sejong Vanesse
۱
۶
Seoul United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
AC Sparta Praha II (W)
۱
۴
FC Prague (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Slavoj Cesky Krumlov
۴
۰
Tachov
Finished
۱۱:۴۵
SK Batov
۱
۰
FC Kostelec Na Hane
Finished
۱۸:۳۰
FK Banik Sokolov
۰
۴
Spartak Sobeslav
Finished
۱۱:۴۵
SK Benesov
۱
۴
FK Caslav
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۰
۵
Neratovice Byskovice
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۴
۱
SK Senco Doubravka
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
-
-
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Bzenec
۳
۰
1. HFK Olomouc
Finished
۱۴:۳۰
SK Slany
۲
۰
SK Mondi Steti
Finished
۱۸:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Nigd Bank
۱
۰
Fasil Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
۰
۱
Kedus Giorgis
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۲
۱
IFK Berga
Finished
۱۵:۳۰
IF Lodde
۲
۲
IFK Karlshamn
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
TSV 1865 Dachau
۱
۲
Gundelfingen
Finished
۱۵:۳۰
Würzburger FV
۱
۱
TSV Nurnberg Buch
Finished
۱۵:۳۰
VfR Garching
۲
۲
TSV Seebach
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
SV Edelstauden
۱
۶
Union Vasoldsberg
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina U20 Championship
Defensa y Justicia U20
۲
۴
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۲
۵
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۱
۱
Rosario Central U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۱
۰
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۰
۲
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۲
۰
Union de Santa Fe U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۰
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۳
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۶
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Kolding IF (W)
۰
۴
Koge (W)
Finished
۱۴:۳۰
FC Nordsjaelland (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۷:۰۰
Odense Q (W)
۶
۱
Naestved HG (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
LPS
۱
۶
Toolon Taisto
Finished
۱۵:۳۰
TP 49
۲
۱
PP-70
Finished
۱۵:۳۰
Ponnistajat
۱
۰
MPS
Finished
۱۶:۰۰
MPS/Atletico Malmi
۹
۱
HerTo
Finished
۱۵:۳۰
Lehmon Pallo-77
۷
۰
AFC Keltik
Finished
۱۵:۳۰
HIFK
۲
۰
Ponnistus
Finished
۱۶:۳۰
HauPa
۳
۰
KePS
Finished
۱۷:۳۰
EPS Reservi
۳
۰
GrIFK Grankulla Reservi
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Cup Women
Flora Tallinn (W)
۲
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Legionovia Legionowo
۰
۰
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۴
۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
Unia Skierniewice
۵
۰
MKS Pilica Bialobrzegi
Finished
۱۸:۳۰
Jagiellonia Bialystok II
۲
۰
Olimpia Zambrow
Finished
۱۲:۳۰
KS Warta Sieradz
۲
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
LKS Lomza
۲
۱
Mlawianka Mlawa
Finished
۱۸:۳۰
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۵
۱
GKS Belchatow
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Interrupted
۱۲:۳۰
Viktoria Plzen U19
۷
۰
Vysocina Jihlava U19
Finished
۱۲:۳۰
Sigma Olomouc U19
۲
۱
Fastav Zlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Sparta Prague U19
۲
۱
FC Pardubice U19
Finished
۱۲:۳۰
Karvina U19
۳
۱
Dukla Praha U19
Finished
۱۴:۳۰
FC Slovacko U19
۳
۶
Ceske Budejovice U19
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava U19
۲
۳
Mlada Boleslav U19
Finished
۱۴:۴۵
  Republic of Korea K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۱
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League 2
Tuan Tu Phu Tho
۰
۳
Binh Phuoc
Finished
۱۲:۳۰
FC Dia Hoa Binh
۱
۱
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۳:۳۰
Dong Nai
۲
۰
Long An
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۵
۰
BFF Academy U19
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Famalicao (W)
۶
۱
Vitoria SC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal
Santarem
۱
۱
SC Lusitania
Finished
۱۳:۳۰
SC Sao Joao Ver
۲
۱
Pevidem SC
Finished
۱۸:۰۰
Vitoria Setubal
۱
۰
Moncarapachense
Finished
۱۸:۰۰
AD Os Limianos
۰
۲
Amarante FC
Finished
۱۸:۰۰
  Poland III Liga, Group 2
Notec Czarnkow
۳
۰
Stolem Gniewino
Finished
۱۳:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۱
۱
Pogon Szczecin II
Finished
۱۳:۳۰
Gedania Gdansk
۳
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
Elana Torun
۳
۰
Starogard Gdanski
Finished
۱۸:۳۰
Flota Swinoujscie
۱
۱
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۸:۳۰
Sokol Kleczew
۴
۳
Unia Swarzedz
Finished
۱۸:۳۰
KS Polonia Sroda Wlkp
۳
۱
Vineta Wolin
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 2. Deild
Aegir
۲
۲
Hottur/Huginn
Finished
۱۹:۰۰
  France U19 Coupe Gambardella
Olympique de Marseille U19
۴
۱
Nancy U19
Finished
۱۸:۴۵
  Serbia Prva Liga
OFK Belgrade
۱
۱
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
MFK Vranov nad Topl'ou
۳
۰
FTC Filakovo
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana Premier League
Aduana Stars
۱
۰
Nations FC
Finished
۱۸:۳۰
Accra Lions
۳
۰
Bechem United
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
۱
۲
Lokomotiva Zvolen
Finished
۱۸:۳۰
FK Dubnica
۰
۴
FK Raca Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
OK Castkovce
۱
۰
RSC Hamsik Academy
Finished
۱۸:۳۰
FC Malacky
۵
۰
AFC Nove Mesto Nad Vahom
Finished
۱۸:۳۰
FK Slovan Galanta
۰
۱
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Vikingur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keflavik (W)
۱
۰
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 3.SNL
NK Roltek Dob
۲
۱
NK Dren Vrhinka
Finished
۱۸:۰۰
NK Drava Ptuj
۴
۲
NK Dobrovce
Finished
۱۸:۳۰
NK Race
۳
۱
NK Korotan Prevalje
Finished
۱۸:۳۰
NK Dravograd
۱
۲
NK Brezice
Finished
۱۸:۳۰
NK Zavrc
۱
۲
NK Podvinci
Finished
۱۸:۳۰
NK Svoboda Ljubljana
۱
۴
NK Jesenice
Finished
۱۹:۳۰
NK Sobec Lesce
۶
۰
NK Brda
Finished
۱۹:۳۰
Adria Miren
۲
۰
NK Skofja Loka
Finished
۱۹:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kallithea
۴
۱
Kalamata
Finished
۱۷:۰۰
  Angola Girabola
Sporting de Cabinda
۱
۲
G.D. Interclube
Finished
۱۷:۳۰
Kabuscorp SC do Palanca
۰
۰
CD Lunda-Sul
Finished
۱۸:۰۰
  Iceland 3. Deild
Ellidi
۳
۲
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۱
۱
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
CD Torre Fuerte
۱
۱
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
CD Virgen Chijipata
۱
۲
Sporting Coroico
Finished
۱۸:۳۰
Pasion Celeste
۰
۱
Tiquipaya
Finished
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC La Sarraz
۲
۳
FC Sion II
Finished
۱۷:۳۰
CS Chenois
۲
۳
FC Vevey United
Finished
۱۷:۳۰
US Terre Sainte
۲
۴
Pully Football
Finished
۱۷:۳۰
  Moldova Championship Women
Agarista CSF Anenii Noi (W)
۳
۰
FC Chisinau (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Real Noroeste Capixaba FC
۰
۰
Vitoria ES
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
IFK Eskilstuna
۲
۲
Nykopings BIS
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga - Placement Playoffs
FC Hradec Kralove
۲
۰
FK Teplice
Finished
۱۹:۳۰
  United States NISA
Georgia Lions
۰
۲
Michigan Stars
inprogress
۱۹:۳۰
  Belarus Cup
Neman Grodno
۲
۰
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig
Yeni 52 Orduspor
۰
۳
Elazigspor
Finished
۱۹:۳۰
  Sierra Leone Premier League
East End Lions FC
۰
۱
Bo Rangers FC
inprogress
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches U20 Women
Guinea U20 (W)
۱
۰
Sierra Leone U20 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Switzerland Nationalliga B Women
Etoile Carouge (W)
۰
۰
Yverdon (W)
inprogress
۲۱:۳۰
FC Schlieren (W)
۱
۰
FC Kussnacht (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Poland Regional League
Victoria Warsaw
۰
۰
Impuls Warsaw
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Women
Realidade Jovem (W)
۰
۰
Pinda SC (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano 2
Ouvidorense
-
-
Associacao Esportiva Evangelica
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Torneo Federal A
Ciudad de Bolivar
-
-
CD Argentino Monte Maiz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Independiente Chivilcoy
-
-
CA el Linqueno
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Defensores de Belgrano VR
-
-
Sportivo AC Las Parejas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Cobh Ramblers
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Mineiro 2
Nacional MG
-
-
Tupi MG
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Caldense
-
-
Varginha EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Modena U19
۴
۰
Pro Vercelli U19
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Virtus Verona U19
۰
۲
Mantova U19
Finished
۱۶:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKPK Medyk Konin (W)
۲
۳
UKS SMS Lodz (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
FC Honka
۰
۳
TPV Tampere
Finished
۱۶:۳۰
EBK
۱
۲
HJS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus 1. Division
Ostrovets
۳
۲
Kommunalnik Slonim
Finished
۱۳:۳۰
FC Baranovichi
۲
۱
Bumprom
Finished
۱۵:۳۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۰
۰
FC Orsha
Finished
۱۶:۳۰
Energetik-BGU
۱
۴
Volna Pinsk
Finished
۱۸:۳۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC B
۰
۰
Tauro FC II
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Wagga City Wanderers FC
-
-
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۱
۱
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Juventus
۱
۴
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۱
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۴۵
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Irtysh Omsk
۱
۱
Himik Dzerzhinsk
Finished
۰۹:۳۰
Volga Ulyanovsk
۴
۰
Torpedo Miass
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Kostroma
۰
۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
Finished
۱۵:۰۰
Avangard Kursk
۲
۰
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۱
۳
FK Kaluga
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
FK AS Trencin (W)
۲
۳
FC Petrzalka (W)
Finished
۱۰:۳۰
MFK Ruzomberok (W)
۱
۰
Slovan Bratislava (W)
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatran Presov (W)
۶
۱
SKF Zilina (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania II Lyga
Lietava Jonava
۳
۰
Fortuna Kaunas
Finished
۱۱:۳۰
FK Neptunas Klaipeda II
۳
۲
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۳:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Gyori ETO FC U19
۱
۱
Puskas Academy U19
Finished
۱۱:۳۰
Nyiregyhaza U19
۱
۶
Fonix Gold U19
Finished
۱۵:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۱
۲
Khovd
Finished
۱۱:۴۵
Khangarid Klub
۵
۴
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۴:۴۵
  Czech Republic 5. Liga
Tj Oldrichov
۲
۸
Vilemov
Finished
۱۲:۰۰
OSS Lomnice
۳
۰
Chodov
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Srbice
۲
۰
Slavoj Zatec
Finished
۱۸:۳۰
FK Okula Nyrsko
۳
۱
Slavoj Myto
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Liga 3
Persikota Tangerang
۰
۰
Farmel FC
Finished
۱۲:۰۰
Waanal Brothers
۲
۲
Persikas Subang
Finished
۱۲:۰۰
  Vietnam 2. Division
Van Hien University
۱
۰
Tien Giang FC
Finished
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۴
۱
Panserraikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Panaitolikos U19
۰
۰
Olympiacos FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis U19
۴
۲
Kifisias FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Atromitos U19
۱
۱
Lamia U19
Finished
۱۴:۳۰
AEK Athens U19
۵
۱
PAS Giannina U19
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand League 1 Women
Bangkok (W)
۴
۲
Chonburi Sports School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Slovakia U19 Liga
MFK Zemplin Michalovce U19
۱
۶
AS Trencin U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Pohronie U19
۴
۳
MSK Zilina U19
Finished
۱۲:۳۰
Kosice U19
۲
۳
Slovan Bratislava U19
Finished
۱۲:۳۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
۵
۳
FC Tatran Presov U19
Finished
۱۲:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۱
۱
Spartak Trnava U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Vion Zlate Moravce U19
۳
۱
MFK Ruzomberok U19
Finished
۱۲:۳۰
Dunajska Streda U19
۰
۱
FC Petrzalka U19
Finished
۱۲:۳۰
  Russia Premier League Women
Ryazan (W)
۰
۲
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۳:۳۰
Chertanovo Moscow (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 1 Women
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
۲
۱
CFF Olimpia Cluj (W)
Finished
۱۳:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۲
۳
Farul Constanta (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Elverum
۶
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Floya
۰
۳
Honefoss BK
Finished
۱۷:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 4
Dinamo Barnaul
۱
۲
Dinamo Kirov
Finished
۱۳:۳۰
  Poland 1 Liga Women
KS Polonia Sroda Wlkp (W)
۰
۲
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۳:۳۰
Resovia Rzeszow (W)
۴
۱
Lech Poznan (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Persha Liga, Promotion Group
SK Poltava
۳
۰
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Finished
۱۴:۰۰
  Greece Super League Women
FC PAOK Thessaloniki (W)
۳
۰
Asteras Tripolis (W)
Finished
۱۴:۱۵
Elpides Karditsas FC (W)
۰
۱
Olimpiada Imittos (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Tarup-Paarup IF
۶
۰
Aalborg BK 2
Finished
۱۴:۳۰
Boldklubben 1913
۰
۲
Varde
Finished
۱۴:۳۰
KFUM Roskilde
۳
۳
B 1908 Amager
Finished
۱۵:۰۰
AB Tarnby
۲
۰
Ringsted IF
Finished
۱۵:۳۰
Fjordager IF
-
-
Vejlby-Risskov
Finished
۱۵:۳۰
Herlev IF
۱
۳
Slagelse
Finished
۱۵:۳۰
Greve Fodbold
۰
۳
Ledoje-Smorum Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Dalum
-
-
Hobro II
Finished
۱۶:۱۵
Hedensted IF
۱
۱
Ringkoebing IF
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۰
۰
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FC Talant
۰
۴
Muras United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
Dinamo Saint-Petersburg
۲
۲
Saturn Ramenskoye
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga 2 Women
ACS Juniorul 2014 (W)
۱
۲
Vulpitele Galbene Roman (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Uganda Cup
NEC FC Bugolobi
۰
۱
Airtel Kitara FC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Udinese U19
۳
۱
Ascoli U19
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Fushe Kosova
۰
۳
KF Feronikeli
Finished
۱۶:۳۰
KF Liria Prizren
۱
۵
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۶:۳۰
FC Drita Gjilan
۱
۱
FC Malisheva
Finished
۱۶:۳۰
KF Ballkani
۲
۱
FC Prishtina
Finished
۱۶:۳۰
KF Dukagjini
۲
۴
SC Gjilani
Finished
۱۶:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Khaleej U19
۱
۱
Ohod Medina U19
Finished
۱۶:۳۰
Al Taawon Buraidah U19
۰
۰
Al Hazm U19
Finished
۱۶:۳۰
Al Faisaly Harmah U19
۲
۱
Al Raed U19
Finished
۱۶:۳۰
Al Ittihad Jeddah U19
۱
۴
Al Shabab Riyadh U19
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahli Jeddah U19
۲
۱
Al Fateh U19
Finished
۱۶:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۱
Istaravshan
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Serie C
Nautico Capibaribe
-
-
Remo PA
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AD Confianca SE
-
-
ABC Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید